Skip to content

Pożyczki pozabankowe – szeroki wachlarz usług

Kategoria pożyczki

 

Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach nasze dochody nie należą do najwyższych. Stanowi to często niemały problem, szczególnie kiedy czekają nas wysokie, zazwyczaj nieprzewidziane wydatki. Znalezienie niezbędnych środków może zająć dużo czasu, a jednym ze sposobów ich uzyskania są pożyczki gotówkowe. Ich otrzymanie wiąże się jednak ze spełnieniem pewnych warunków, a jednym z nich jest brak wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Pożyczki pozabankowe, korzystne rozwiązanie.
Będąc w takiej sytuacji, nie należy załamywać rąk, a rozwiązaniem wszystkich kłopotów są chwilówki, pożyczki bez bik i zaświadczeń, udzielane przez instytucje pozabankowe prowadzące działalność na terenie całego kraju. Mają tak rozbudowaną sieć sprzedaży, że biura można znaleźć w każdym mieście i skorzystać z szerokiego wachlarza oferowanych produktów finansowych. Nie trzeba mieć żadnych zaświadczeń o zarobkach czy niezaleganiu z podatkami i składkami na ubezpieczenie społeczne. Nie jest również rozpatrywana historia kredytowa klienta.

Formalności ograniczone do minimum.
Wybierając się do placówki wybranej firmy pożyczkowej, trzeba posiadać przy sobie jedynie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość np. ważny paszport. Pożyczki bez bik są dostępne dla wszystkich osób pełnoletnich, mających stałe zameldowanie. Wszelkie inne formalności zostały znacznie ograniczone, trzeba tylko wypełnić odpowiedni wniosek, czas oczekiwania na decyzję firmy wynosi maksymalnie kilkadziesiąt minut, a po podpisaniu umowy środki są przesyłane na konto.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*