Skip to content

Pożyczki pełne promocji

Kategoria pożyczki

Pożyczki chwilówki od kilku lat są bardzo przyjazną formą pożyczania pieniędzy. Te, które są dostępne online są dosyć korzystne pod względem oprocentowania i kosztów, a także mają dla swoich klientów sporo ofert dodatkowych. W firmach pożyczkowych można korzystać z promocji, programów lojalnościowych czy opcji polecania znajomym. Dzięki temu dla lojalnych klientów pożyczanie może być sporo tańsze niż dla osób, które o pożyczkę ubiegają się po raz pierwszy.

 

Promocje na procenty

 

W wielu firmach ciekawa promocją dla stałych klientów jest malejące oprocentowanie. Przy każdej kolejnej pożyczce klient buduje sobie pozytywną historię w danej firmie. Po kilku terminowo spłaconych pożyczkach może więc liczyć na obniżenie oprocentowania lub nawet całkowity jego brak, może również brać udział w konkursach z ciekawymi nagrodami. Są nawet firmy, które co miesiąc losują jedną osobę spośród klientów, której całkowicie umarzają pożyczkę. Wszystko zależy od konkretnej firmy i indywidualnego szczęścia. Może się więc zdarzyć, że zaciągniętej pożyczki nie trzeba będzie spłacić.

 

Polecanie się opłaca

 

Niektóre firmy gratyfikują też tych klientów, dzięki którym po pożyczki sięgają kolejne osoby. W systemie poleceń można wypracować sobie niższe oprocentowanie lub kwotę do zdobycia w gotówce. Najczęściej za każdego znajomego, który dzięki klientowi weźmie pożyczkę, osoba polecająca może zyskać kilkadziesiąt złotych. To bardzo opłacalna opcja, dzięki której można obniżyć ostateczne koszty własnej pożyczki.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*