Skip to content

Obsługa domowa oferowana do chwilówek

Kategoria pożyczki

W przypadku pożyczek udzielanych na krótki czas, czyli tak zwanych „chwilówek”, często proponowana jest do nich obsługa domowa. Polega ona na tym, że pracownik firmy pożyczkowej przychodzi do klienta i osobiście odbiera od niego pieniądze. Jest to przede wszystkim bardzo komfortowe, ale i również bardzo kosztowne. Przez to warto zastanowić się czy korzystanie z takiego rozwiązania faktycznie ma sens.

Dodatkowe opłaty

W przypadku niewielkich kwot korzystanie z takich usług dodatkowych bardzo mocno wpływa na końcowe RRSO i kwotę, którą należy spłacić. Warto być zatem bardzo ostrożnym przy zaciąganiu tego typu zobowiązania dla siebie. Pracownicy firm pożyczkowych z pewnością będą bardzo nalegali na to, aby skorzystać z obsługi domowej, a przy tym będą podkreślali wiele zalet wynikających z samego korzystania z takich produktów. Sugerując przy tym, że faktycznie warto zdecydować się na tego typu obsługę dla siebie.

Odmowa

Jeżeli ktoś nie chce ponosić wysokich kosztów to jak najbardziej warto odmówić i nie korzystać z tego typu produktu. Nie jest on bowiem bardzo korzystny i decydowanie się na taką obsługę nie ma większego sensu. Jest to przede wszystkim bardzo kosztowne. W przypadku niewielkich kwot, jakiekolwiek dodatkowe opłaty całkowicie zabijają opłacalność pożyczki i sprawiają, że korzystanie z niej nie ma większego sensu. Dlatego też odpowiednie podejście do sprawy jest tutaj niezbędne i może dać znakomite rezultaty.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*